Parasole ogrodowe

PLATINUM
Wysokiej jakości

Parasole ogrodowe Platinum

Platinum to marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości, funkcjonalnych parasoli ogrodowych oraz solidnych podstaw do parasoli. Produkty marki Platinum to gwarancja łatwości obsługi i niezawodności, a także nowoczesny design i optymalna ochrona przed słońcem. Parasole te są produkowane według najnowszych metod produkcji i poddawane testom przed wprowadzeniem ich na rynek. Wyjątkowe parasole marki Platinum zapewnią idealny wypoczynek w upalne i słoneczne dni.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 33

Wyświetlanie wszystkich wyników: 33

Wyświetlanie wszystkich wyników: 33

Wyświetlanie wszystkich wyników: 33

W swojej ofercie firma Platinum posiada szeroką gamę nowoczesnych i designerskich parasoli tarasowych zapewniających optymalną ochroną przed słońcem. Parasole przeciwsłoneczne Platinum dostępne są w wersji z centralną nogą lub nogą boczną. Duży wybór kształtów i rozmiarów czaszy parasoli Platinum pozwala dobrać parasol do indywidualnych potrzeb użytkowników. Dostępne są parasole ogrodowe małe o średnicy 2,5 m jak również bardzo duże parasole np. z prostokątną czaszą o wymiarach nawet 4 x 3 m. Marka Platinum posiada także w swojej ofercie nowinki techniczne jak na przykład parasole GLOW z wbudowanym oświetleniem LED.

Parasole ogrodowe Platinum w zależności od modelu dostępne są w modnej, eleganckiej kolorystyce. Tkaniny z których wygnane są czasze spełniają wymogi użytkowania na zewnątrz i w zależności od klasy materiału potrafią oprzeć się promieniowaniu UV nawet do 700 dni.

Napisz do nas

Klauzula danych osobowych

Ustawienia
bezpieczne dane

Szanujemy Twoją prywatnosć!

Dbamy o Twoje dane i chcemy, żebyś był z nami.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Drogi Użytkowniku,

Od 25 maja 2018 roku  obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). Zależy nam, abyś wiedział jakie dane przetwarzamy i na jakich zasadach. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat. Prosimy o zapoznanie się z nimi, następnie określenie danych jakimi chcesz się z nam