Kolekcje

Meble ogrodowe
Eksluzywne

Kolekcje mebli ogrodowych z technorattanu, aluminium i drewna

Prezentowane kolekcje to wyróżniające się meble ogrodowe z technorattanu, meble ogrodowe aluminiowe oraz meble drewniane, które łączą w sobie piękno oryginalnych linii, ciekawe wzornictwo (klasyczne lub nowoczesne) oraz wyjątkową jakość i wytrzymałość na warunki atmosferyczne.

Technorattan, czyli żywica syntetyczna wykorzystywana do produkcji mebli ogrodowych, jest unikalnym materiałem, który pozwala stworzyć niepowtarzalny design dla eleganckich ogrodów. Aluminium jest natomiast odporne na warunki zewnętrzne i lekkie, a więc idealne jako baza konstrukcyjna mebli technorattanowych oraz jako ramy dla nowoczesnych i bardzo popularnych w ostatnich latach mebli ogrodowych aluminiowych. Drewno naturalne, najczęściej drewno teakowe zachwyca natomiast swoim pięknem, mnogością odcieni oraz naturalnością wykończenia a także cechuje się niezwykłą odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Twoja Siesta przygotowała dla Państwa meble ogrodowe technorattanowe, meble ogrodowe aluminiowe oraz meble drewniane dostępne w kompletnych zestawach wypoczynkowych lub oddzielne propozycje krzeseł ogrodowych, stołów  oraz wygodnych leżaków ogrodowych. Dla każdego z naszych Klientów mamy przygotowaną wyjątkową propozycję – model, który spełni jego oczekiwania. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują nietypowe meble ogrodowe wykorzystujące technorattan. Są to projekty niezwykłe, śmiałe, ciekawie wpisujące się w przestrzeń Państwa ogrodu. Na przykład wspaniałe łoże ogrodowe w formie wyspy lub pałacu zwraca uwagę i tworzy idealne miejsce do relaksu i popołudniowej drzemki. Meble rattanowe najlepszych producentów to gwarancja doskonałej trwałości, przy czym wybraliśmy m.in. modele, które są dostępne tylko i wyłącznie u nas, dzięki czemu zaprojektują Państwo swój ogród w sposób absolutnie indywidualny i niepowtarzalny.

Zapraszamy do sprawdzenia naszych kolekcji mebli do ogrodu i na taras z technorattanu, aluminium i wyboru najwyższej jakości i elegancji.

Wyświetlanie 1–51 z 242 wyników

Wyświetlanie 1–51 z 242 wyników