Pokrowiec ochronny AeroCover 7970 na parasol ogrodowy

twojasiesta.pl Reviews with ekomi-pl.com

202 162  netto

249  199  brutto

Produkt dostępny na zamówienie

Najniższa cena ( 11 maja, 2024 ): 199  brutto

Wysokiej jakości pokrowiec ochronny na parasol ogrodowy z boczną nogą AeroCover® 7970 marki Platinum. Pokrowiec przeznaczony do parasoli o wielkości czaszy do Ø 3,5 m lub 3,0 x 3,0 m z boczną nogą.

wymiary: 250 x 55-60 cm,

kolor: antracytowy,

oddychająca i wodoodporna tkanina AeroCover®

wbudowany pręt z włókna szklanego, który pozwala łatwo nakładać pokrowiec na parasol bez używania drabiny,

sznurek z dwoma stoperami w celu dopasowania i zabezpieczenia pokrowca,

Sprowadzamy na zamówienie.
Czas realizacji dostawy zależny od dostępności u producenta.

Produkty, które mogą Ci się spodobać i uzupełniają aranżację z oglądanym produktem

  • Parasol ogrodowy Challenger T2 Premium kwadratowy 3 x 3 m z boczną nogą kolor Havana
   -15%
   SPRING DEALS

   Parasol ogrodowy Challenger T2 Premium 3 x 3 m

   twojasiesta.pl Reviews with ekomi-pl.com

   od 3.512  od 2.985  netto

   od 4.320  od 3.672  brutto
  • Parasol ogrodowy Challenger T2 Premium 3.5 x 2.6 m boczna noga aluminiowy maszt Platinum parasole ogrodowe premium
   -15%
   SPRING DEALS

   Parasol ogrodowy Challenger T2 Premium 3.5 x 2.6 m

   twojasiesta.pl Reviews with ekomi-pl.com

   od 3.472  od 2.951  netto

   od 4.270  od 3.630  brutto
  • Parasol na taras Voyager T1 3 x 2 m z boczną nogą prostokątny wysokiej jakości Platinum Platinum luksusowe parasole ogrodowe
   -15%
   SPRING DEALS

   Parasol na taras Voyager T1 3 x 2 m z boczną nogą

   twojasiesta.pl Reviews with ekomi-pl.com

   od 1.691  od 1.437  netto

   od 2.080  od 1.768  brutto
  • Parasol ogrodowy Voyager T2 2,7 x 2,7 m z boczną nogą z podstawą jasnoszary Platinum luksusowe parasole ogrodowe
   -15%
   SPRING DEALS

   Parasol ogrodowy Voyager T2 2.7 x 2.7 m z boczną nogą

   twojasiesta.pl Reviews with ekomi-pl.com

   od 2.130  od 1.811  netto

   od 2.620  od 2.228  brutto
  • Voyager T1 parasol ogrodowy Ø 3 m z boczną nogą okrągły Platinum parasole ogrodowe
   -15%
   SPRING DEALS

   Voyager T1 parasol ogrodowy Ø 3 m z boczną nogą

   twojasiesta.pl Reviews with ekomi-pl.com

   od 1.691  od 1.437  netto

   od 2.080  od 1.768  brutto

Opis

WYSOKIEJ JAKOŚCI

Pokrowiec ochronny AeroCover 7970 na parasol ogrodowy z boczną nogą

Pokrowiec ochronny AeroCover 7970 na parasol ogrodowy logo Platinum

Profesjonalny pokrowiec ochronny na parasol ogrodowy AeroCover® stworzony przez renomowaną markę Platinum produkującą wysokiej jakości parasole ogrodowe i akcesoria do parasoli. Prezentowany model to pokrowiec ochronny AeroCover® 7970 do parasoli ogrodowych z boczną nogą o maksymalnych wymiarach czaszy Ø 3,5 m lub 3 x 3 m. Pokrowiec ochronny na parasol o wymiarach 250 x 55 – 60 cm wykonany jest z lekkiego i wytrzymałego poliestru RIPSTOP w kolorze antracytowym. Jest to oddychająca i wodoodporna opatentowana tkanina z membraną AeroCover®, która ogranicza kondensację i zapobiega tworzeniu pleśni na powierzchni poszycia parasola. Pod wpływem zmiany temperatur dochodzi do skraplania pary wodnej. Membrana pokrowca ochronnego AeroCover ma zadanie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz pokrowca i zapobieganie dostawania się brudu i kurzu do wnętrza pokrowca. Dzięki temu pokrowiec ochronny AeroCover® 7970 doskonale zabezpiecza parasol ogrodowy przed brudem i pyłem, wilgocią, deszczem, śniegiem oraz promieniowaniem UV w czasie, gdy parasol nie jest używany. Stosowanie pokrowca ochronnego na parasol ogrodowy pozawala wydłużyć czas jego eksploatacji chroniąc go przed trudnymi do usunięcia zabrudzeniami oraz blaknięciem wynikającym z niszczącego działania promieniowania słonecznego.

Pokrowiec ochronny AeroCover® 7970 na parasol ogrodowy z boczną nogą posiada funkcjonalny system montażu na parasolu ogrodowym. Pokrowiec posiada wszyty pręt z włókna szklanego, który pozwala nakładać pokrowiec ochronny na parasol bez konieczności używania drabiny. Pokrowiec AeroCover® 7970 został także wyposażony w sznurek i dwa stopery, które pozwalają zabezpieczyć zamontowany pokrowiec i dopasować go do parasola. Pokrowiec ochronny jest wykonany z lekkiego poliestru. Nie zajmuje dużo miejsca i łatwo jest go przechować, gdy nie jest używany.

Pokrowce ochronne AeroCover® są ekologiczną alternatywą dla pokrowców wykonanych z PVC lub winylu. Nie pękają pod wpływem niskich temperatur i są wykonane z przyjaznych dla środowiska materiałów, które podlegają recyklingowi po ich wykorzystaniu. Pokrowce ochronne AeroCover dzięki oddychającej membranie odprowadzają nadmiar wilgoci na zewnątrz. Tymczasem pokrowce wykonane z winylu lub PCV posiadają często specjalne otwory wentylacyjne do odprowadzania wilgoci przez które pod pokrowiec mogą dostawać się brud i kurz.

Zasady użytkowania pokrowca ochronnego AeroCover®

 • Po nałożeniu pokrowca należy zapewnić odpływ wody z pokrowca poprzez dopasowanie go do kształtu parasola, odpowiednie ułożenie eliminujące nadmierne fałdy i zagniecenia.
 • Za pomocą wszytego sznurka i stoperów należy zacisnąć pokrowiec w dolnej części, aby podczas silnego wiatru zapobiec łopotaniu materiału.
 • Zalecana jest okresowa impregnacja środkami do tkanin outdoorowych.
 • Woda zalegająca na pokrowcu przed długi czas może przenikać do wnętrza pokrowca szczególnie na szwach.
 • Zaleca się okresowe sprawdzanie poziomu nagromadzonej pod pokrowcem wilgoci szczególnie przy długotrwałym i ciągłym użytkowaniu w czasie dużych zmian temperatury i zwiększonej wilgotności powietrza. W przypadku wystąpienia nadmiaru wilgoci należy pokrowiec wysuszyć. Tkanina AeroCover posiada właściwości odprowadzające wilgoć, jednakże w przypadku jej nadmiaru wilgoć może nie zostać usunięta w całości. W przypadku długotrwałej wilgoci utrzymującej się pod pokrowcem może dojść do rozwinięcia pleśni i uszkodzenia poszycia parasola dlatego konieczna jest okresowa kontrola stanu odprowadzania wilgoci przez membranę.

Wymiary | Materiały | Kolorystyka

Pokrowiec ochronny AeroCover® 7970 do parasola ogrodowego z boczną nogą.

Profesjonalny pokrowiec AeroCover® marki Platinum chroni parasol przed brudem i pyłem, wilgocią, deszczem, śniegiem, mrozem oraz promieniowaniem UV.

 • wymiary: 250 x 55-60 cm,
 • kolor: antracytowy,
 • oddychająca i wodoodporna tkanina AeroCover® to mocny i lekki poliester RIPSTOP, który ogranicza zjawisko kondensacji i zapobiega tworzeniu się pleśni,
 • posiada wbudowany pręt z włókna szklanego, który pozwala łatwo nakładać pokrowiec na parasol bez używania drabiny,
 • sznurek z dwoma stoperami w celu dopasowania i zabezpieczenia pokrowca,
, , , ,
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ustawienia
bezpieczne dane

Szanujemy Twoją prywatnosć!

Dbamy o Twoje dane i chcemy, żebyś był z nami.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Drogi Użytkowniku,

Od 25 maja 2018 roku  obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). Zależy nam, abyś wiedział jakie dane przetwarzamy i na jakich zasadach. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat. Prosimy o zapoznanie się z nimi, następnie określenie danych jakimi chcesz się z nami podzielić i   wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku  „Zgadzam się”.

Pamiętaj, że zawsze możesz wycofać zgodę lub zmienić zakres danych, klikając w ikonę ustawieñ w dolnym lewym rogu przeglądarki.

 

Jakie dane zbieramy?

Większość danych jakie zbieramy jest całkowicie anonimowa, ale mogą to być również dane dotyczące urządzenia z jakiego korzystasz, wersji przeglądarki, podstron, które odwiedzasz i to czego szukasz na naszej stronie. W przypadku wyrażenia zgody marketingowej mogą to być dane osobowe takie jak IP, adres e-mail czy linki do profili na portalach społecznościowych.

 

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych jest Twojasiesta.pl Sp. z o.o., ul. Polna 140B, 87-100 Toruń, NIP: 879-267-38-64.

 

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przede wszystkim, żeby dostarczać Tobie coraz lepsze treści i coraz lepsze wrażenia z korzystania z naszej strony. Jak to możliwe?

Analizując np. to co szukasz na stronie, wiemy co potrzebujesz i robimy wszystko, żebyś to znalazł u nas szybko i łatwo. Analizując czas przebywania na stronie, wiemy czy artykuł był interesujący czy nie.

Więcej o tym znajdziesz w naszej polityce prywatności.

 

Czy przekazujemy komuś Twoje dane?

Twoje dane możemy udostępnić wyłącznie firmom działającym na nasze zlecenie, np. w celu optymalizacji działania strony lub realizacji zamówienia czy umowy, a także podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

 

Co możesz zrobić ze swoimi danymi?

Masz prawo dostępu do swoich danych ich zmiany, ograniczenia przetwarzania oraz usunięcia, jeśli nie stoi to w sprzeczności z innymi prawami np. w związku z realizacją umów. Możesz także zmienić zakres danych jakimi chcesz się z nami dzielić, wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych lub skorzystać z innych praw wymienionych w naszej polityce prywatności.

 

Na jakiej podstawie chcemy przetwarzać Twoje dane?

Podstawą do przetwarzania Twoich danych jest każdorazowo Twoja zgoda, ale w niektórych przypadkach również konieczność realizacji umów oraz uzasadniony interes administratora danych, czyli np. przetwarzanie danych na potrzeby marketingu własnego.

W przypadku przetwarzania danych na cele marketingowe, tj. między innymi profilowanie odbywać się będzie za Twoją zgodą, którą wyrażasz akceptując w ustawieniach Marketingową warstwę danych.

W przypadku przetwarzania danych w celach komunikacji z Tobą, poprosimy Ciebie o zgodę przy formularzu kontaktowym lub przy subskrypcji newslettera.

 

Jak długo przechowujemy Twoje dane?

O przechowywaniu Twoich danych przypomnimy Tobie na stronie po 90 dniach od poprzedniej wizyty. Będziesz mógł wówczas zadecydować, co chcesz z nimi zrobić. Natomiast dane, które od Ciebie otrzymamy będziemy przechowywać bezterminowo, gdyż dzięki danym historycznym będziemy mogli lepiej analizować zmiany w Twoich preferencjach.

 

Podsumowanie

Prosimy o zapoznanie się z w/w informacjami. Następnie bardzo prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie tych danych klikając przycisk „Zgadzam się”.

 

Pamiętaj, ze w każdej chwili możesz wycofać zgodę lub zmienić zakres danych jakie chcesz nam udostępnić.

Ustawienia

Pliki Cookies

Są dla nas bardzo istotnym elementem. Dzięki nim mamy możliwość poprawy bezpieczeństwa strony, atrakcyjności dla użytkowników oraz szybkości jej działania. Rekomendujemy pozostawienie tej opcji włączonej.

Zgoda Marketingowa

Dzięki wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych będziemy mieli możliwość prezentowania Tobie ofert czy reklam lepiej dopasowanych do Twoich preferencji zakupowych i wymaga również aktywnych plików cookies. Dane jakie są przetwarzane to informacje co do Twojej przybliżonej lokalizacji, urządzenia z jakiego korzystasz, podstron które odwiedzasz i informacji jakie szukasz na naszej stronie. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w tych celach, pamiętaj, że zgodę możesz w każdej chwili wycofać.Jeśli masz pytania lub wątpliwości napisz do nas iod@twojasiesta.pl. Odpowiemy na Twoje pytania. Możesz też w każdej chwili wyczyścić pliki cookies tej strony, klikając tu (przeładuje stronę).

Ustawienia Informacje Nie teraz Zgadzam się
Zobacz Lookbook LOOKBOOK
twojasiesta.pl Reviews with ekomi-pl.com